Menu
CZ / EN

Stany

Stany jsou nedílnou součástí větších promoakcí, festivalů, sportovních závodů a dalších událostí, zejména v exteriéru. Měnitelná plachta na stanech s pevnou konstrukcí poskytuje významný prostor pro vaši reklamu.

Stan Nůžkový

Konstrukce stanu je vyrobena ze slitiny hliníku, čtyřhranný profil 30x30 mm. Povrchová úprava komaxit. Konstrukce neobsahuje plastové spoje a žádné volné součásti, při stavbě tedy nehrozí jejich ztráta.

Mimo základní rozměry dostupné i v dalších variantách

Stan Jehlan

Konstrukce, střecha a stěny jsou sbaleny do pevné a odolné tašky. Nejdelší část stanu má délku pouhých 180 cm. Díky lanům vedeným stožárem a klice na podstavci je zvedání střechy rychlé a jednoduché.

Stan Nafukovací

Stan je vybaven ventilátorem zabudovaným do nohy stanu. Materiál z odolné PES látky potažené vrstvou PVC zaručující vyšší odolnost. Nafouknutí trvá 10 minut (230 V).

Stan Pneu

Po nafouknutí není dále potřeba kompresor. Konstrukce je užší než u nafukovacího stanu, díky tomu využijete více expoziční plochy. Stan je velmi skladný, kromě nafouknutí zcela nehlučný a proto vhodný také pro interiér.

Stánek Dřevěný

Dřevěný skládací stánek nejčastěji využívaný pro trhy a jarmarky. Díky sestavení pomocí šroubů a křídlových matek není potřeba nářadí. Plachty se upevňují provázky. Pult (lamelový rošt) je pro snadný převoz srolovaný do klubíčka.

Barevnost:
Plnobarevný CMYK Výběr z barevnice
Rozměr:
200x140 cm

Mohlo by vás zajímat

Pokud Vás oslovil některý z produktů,
neváhejte se nás na něj zeptat.

Poslat poptávku